Home
DE / EN

O car.advisor-e

car.advisor je zákaznícky online hodnotiaci portál pre služby spojené s prevádzkou a doplnkovou výbavou značiek koncernu Volkswagen.

1. car.advisor ponúka nasledujúci rozsah funkcií

1.1. Hodnotiť firmy (prevádzky)

Platforma dáva zákazníkom/návštevníkom predajne áut možnosť verejne ohodnotiť svoju návštevu partnera.

1.1.1. Verifikované hodnotenia

Niekoľko dní po návšteve servisu dostane zákazník e-mail so žiadosťou o ohodnotenie spoločnosti. Ak zákazník odovzdá hodnotenie týmto spôsobom, vieme, že v tejto spoločnosti skutočne bol – jeho hodnotenie na platforme získava pečať kvality „Overené hodnotenie“.

1.1.2. Neoverené hodnotenia

Zákazníci môžu hodnotiť prevádzku aj e-mailom bez toho, aby boli o to požiadaní – zákazník napríklad nemá e-mailovú adresu alebo hodnotí návštevu, ktorá bola pred časom. Za týmto účelom prejde na platformu alebo webovú stránku predajcu a tým vstúpi do procesu hodnotenia. Hodnotí sa tak samotná firma, ako aj zamestnanci (nie však vo verejnom individuálnom hodnotení) a využívaná služba – bez ohľadu na to, či ide o nákup vozidla alebo servisu. Okrem toho môže zákazník napísať ďalšiu recenziu a odporučiť spoločnosť. Celkové hodnotenie pre každú spoločnosť sa vypočítava z podrobných hodnotení.

1.2. Hľadať prevádzky

Na stránke car.advisor zákazníci dostávajú informácie a názory o spoločnostiach, ktoré im pomôžu pri rozhodovaní.
- Zákazníci môžu na platforme vyhľadávať spoločnosti podľa svojich želaní a potrieb.
- Parametre ako blízkosť alebo priemerné celkové hodnotenie sa používajú na pomoc pri hľadaní.
- Na stránkach prevádzky s detailnými informáciami si zákazníci môžu bližšie pozrieť hodnotenia spoločností a dohodnúť si termín v servise.

1.3 Vyhodnoťte dodatočné vybavenie

V rámci car.advisor môžu zákazníci hodnotiť aj doplnkovú výbavu v aute. Dva mesiace po zakúpení vozidla dostanú e-mail s výzvou na posúdenie doplnkovej výbavy vo svojom aute. Tieto hodnotenia sú implementované v konfigurátore automobilov príslušnej značky na domovskej stránke značky a pomáhajú ostatným užívateľom pri rozhodovaní o kúpe.

2. Vylúčenie zodpovednosti

Všetky komentáre vytvorené na tejto platforme v žiadnom prípade nepredstavujú názory, stanoviská a hodnotenia spoločnosti Porsche Austria a nie sú s ňou spojené. Za správnosť informácií zodpovedá autor. Hodnotenie sa nemení ani na základe informácií od car.advisor, ani od registrovaných predajcov. Car.advisor si však vyhradzuje právo vymazať niektoré komentáre bez predchádzajúceho upozornenia, ak obsahujú neetické, urážlivé alebo nezákonné výroky alebo ak sú takého charakteru, že ich car.advisor považuje za neprijateľné.

3. Ochrana osobných údajov

Zákazník je vždy vlastníkom svojich údajov a môže hodnotenia upravovať a mazať. Hodnotenia sú možné len po registrácii a poskytnutí e-mailovej adresy. Používateľ môže tento zákaznícky účet kedykoľvek vymazať, bez ohľadu na vykonané hodnotenia. Ak sa odstránia aj komentáre, treba to urobiť v samostatnom kroku. Overeného zákazníka môže predajca kontaktovať na základe údajov o návšteve prevádzky pre upresnenie hodnotenia. Hodnotenia sa zobrazujú pod krstným menom a prvým písmenom priezviska.