Home
DE / EN

Späť

Porsche Bratislava, Zlate Piesky

Porsche Bratislava, Zlate Piesky

4.7

93%

141 Hodnotenia

Cesta na Senec 2/A

82104 Bratislava


Audi

Predaj

Servis

Das Weltauto

Das Weltauto

Hodnotenia

5 hviezdičiek

 

(116)

4 hviezdičky

 

(14)

3 hviezdičky

 

(2)

2 hviezdičky

 

(4)

1 hviezdička

 

(4)

Spokojnosť

4.70

Starostlivosť o zákazníka

4.78

Organizácia

4.71

Kompetencia

4.67

Spokojnosť s vozidlom

4.78

Ďalšie identifikačné údaje

5
Audi

Audi v SR nikdy nebude na úrovni nemeckej konkurencie

Riešenia porúch pri autách značky Audi spojené s novými technológiami a elektronikou, ktorú zákazník nemá možnosť ovplyvniť v rámci záručného i pozáručného servisu sú absolútne proti zákazníkovi…žiaľ, úroveň BMW a Mercedes nedosahujúce…komunikácia so zamestnancom importéra na úrovni 4. cenovej skupiny…žiaľ, kultúra nepustí…pokiaľ ide o prácu servisu Porsche Inter auto na Zlatých pieskoch, komunikáciu prijímacieho technika, resp. ktoréhokoľvek zamestnanca, prebehli k absolútnej spokojnosti a bez chyby.

Sonstiger unvorhergesehener Aufenthalt (z.B. Unfall)

Company x.
7/13/2024
5
Audi

Audi Etron

Celkové hodnotenie spoločnosti (verifikované): Individualny pristup nad ramec servisu. Odvoz do mesta sukromnym vozidlom Mustang GT nadhernou pracovnickou pracoviska. Klobuk dole za uroven a kvalitu ponukanych sluzieb Porsche BA.

Service

Radoslav B.
7/9/2024
5
Audi

Dakujem

Celkové hodnotenie spoločnosti (verifikované): Sice oprava trvala dlhsie ako sa planovalo, no nevadi, vyzera to byt opravene kvalitne a mal som nahradne auto tak som nebol az tak obmedzeny

Reparatur an Karosserie und Lack

Marian P.
7/1/2024
2
Audi

Q3 sportback

Kvalita opravy: Posielate mi Dotaznik v case ked este nemam moje auto opravene. Pri miernom poskodeni prednej casti auta s tym ze auto bolo este 4 dni pouzivane cize plne pojazdne, je moje auto aj po 3 tyzdnoch stale v servise a udajne chybajuci iel pride najkor o tyzden cize z pohledu zákazníka mikro skoda a maxi doba opravi :-( Organizácia: Posielate mi Dotaznik v case ked este nemam moje auto opravene. Pri miernom poskodeni prednej casti auta s tym ze auto bolo este 4 dni pouzivane cize plne pojazdne, je moje auto aj po 3 tyzdnoch stale v servise a udajne chybajuci iel pride najkor o tyzden cize z pohledu zákazníka mikro skoda a maxi doba opravi :-( Celkové hodnotenie spoločnosti (verifikované): Navod na zlepsenie. Ak je to mozne, bolo by Vyborne key Servis kontaktoval Klienta s informaciou o zmene stavu procesu opravy. Napr ak mam info ze auto dostanem do piatku ale nasledne sa zmeni cas dodania dielu o 2 tyzdne tak to je dost zasadna zmena, no ja som sa ju dozvedel iba tak ze som navstivil servis a otravoal dvoch ludi

Reparatur an Karosserie und Lack

Company E.
7/1/2024
4
Audi

AUDI Q7

Celkové hodnotenie spoločnosti (verifikované): Prístup servisu hodnotím veľmi dobre. Jednu hviezdičku som strhol za opravu závady štart-stop ktorá sa objavila opätovne. Verím, že po druhom servise bude závada odstránená.

Reparatur

Milan S.
6/28/2024
5
Audi

Peter

Service

Company N.
6/19/2024
5
Audi

Jaro

Celkové hodnotenie spoločnosti (verifikované): Profesionálny prístup zamestnancov a ochota...

Reparatur

Company J.
6/18/2024
5
Audi

Rýchlosť a kvalita servisu na 1*

Celkové hodnotenie spoločnosti (verifikované): Rýchlosť a kvalita servisu

Service

Company M.
6/13/2024
5
Audi

Spokojný

Celkové hodnotenie spoločnosti (verifikované): Moje očakávania sa splnili. Mám na mysli čas a dĺžku servisu. Taktiež korektnú komunikáciu.

Service

Company G.
6/13/2024
5
Audi

všetko bolo OK

Service

Juan M.
6/10/2024
5
Audi

Mnozstvo informacii

Velke mnozstvo informacii a recenzii, da sa ziskat dostatocny prehlad o konkretnych veciach.

Räderwechsel

Vladimír D.
6/9/2024
5
Audi

PKa

Reparatur

Pavol K.
6/5/2024